Uzman Kadrosuyla 1950 den Günümüze!

Mobilya sektöründe 65. yılını geride bırakan Weymo Design, çekirdek kadrosunun akademik eğitimlerini tamamlamasının ardından, bugün dünya çapında projelere imza atan gücüne ulaşmış ve birbirinden eşsiz projeleri hayata geçirmiştir.
Yeni jenerasyon lideri Sami Aktaş önderliğinde, hayal dünyasının perdelerini aralayan çizimler ile müşterisinin ufkuna ışık tutan profesyonel kadro, oluşturduğu tasarımlar ile müşterilerinin beklentirlerine ışık olmuş ve her sektörde markalaşmış noktalara imzasını atmayı başarmıştır ve bu başarıyı sürdürme ilkesinde ilerleyişine devam etmektedir.
Klasik Mobilya, Modern Mobilya, Avangard Mobilya ve Country Mobilya harmanlamasıyla eşsiz mekanlara zerafet katan tasarımlar ile göz doyurucu projeler yaratmaya devam etmekte ve MASKO İÇ MİMARLIK hizmetiyle duvardan duvara, tabandan tavana şık tasarımlar üretmektedir..
MASKO İç Mimari Çalışma Atmosferimiz!

Masko dan tüm dünyaya iç mimari hizmeti verdiğimiz merkezimiz Weymo Design kadrosu, tüm benliğini tasarımlara vermiş, çağların ve dekorda iddialı ülkelerin dizayn anlayışını harmanlamış, mimari ekip iç bünyesinde sayğı ve anlayış çercevesinde olayları masaya yatırıp, müşterisinin beklentisine odaklanıp, her öneriyi dikkate alarak, beklentinin de ötesinde bir dizayn örneği çıkarmaya entegre olmuş bir çalışma prensibini ilke edinmiştir.

İç Mimaride Yaratıcı Vizyonun Önemi!

Weymo Design, özellikle dekor sektöründe taklitten, benzerlikten uzak, mekanınızın sadece sizin hayalinizdeki tasarımlardan ibaret olması yönünde bir bakış açısıyla, göze hitap eden ve kalitesini ıspatlamış hammade ile hayat buldurduğu dekoratif ürünleri, dizayn ustalığı ile tamamen farklılaştırmakta ve benzerlerinden ayrıştırabilme becerisiyle, ruhunuza hitap eden ergonomik mekanların anahtar teslimi yapılmasını kendine ilke edinmiştir.

Masko İç Mimari ALTIN KURALLARI!
 • Önce müşterimiz dinleriz, düşlerini hissederiz
 • Sonra ekibimiz ile istişarelerimiz başlar.
 • Kara kalem ile hayat buldurduğumuz eskizler
 • 3D MAX ortamında matematikselleşir.
 • Bilimselliğe kavuşmuş düşler fabrikamızda
 • Tecrübeli ustaların elinde şekillenir
 • Azim istikrar ve süreklilikle
 • Termin gününde hayat bulur
 • Anahtar teslimi projelerle.

Neden Weymo Design?

Köklü geçmiş, birikim ve tecrübe, güçlü kadro, sayısız proje referansı, görülebilir ve dokunulabilir ürün showroomu, kaliteli iş bitirme ve garantili teslim.

 • icon

  Ücretsiz Keşif ve Ölçülendirme.

  Mekanınızın dizaynı hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, tecrübeli ekibimizden mimar talep edebilirsiniz, fikirler dogrultusunda üçretsiz hizmetlerimizden faydalanabilir sizde Weymo Design referansları arasına girebilirsiniz.

 • icon

  3D Vizyalizasyon

  Yaptrıdığınız çalışmaları dijital ortamda 1 e 1 ölçekli gerçek ebatlarında görebilmeniz mümkündür. bu çalışma sistemi ile hem zamandan kazanmış olacaksınız hemde uyğun olmayan ürün imalatı yaptırtmamış olacaksınız.

 • icon

  Uyğun Mobilya Seçimi

  Klasik Mobilya ve Avangard Mobilya konusunda uzmanlaşmış Masko İç Mimari ekibi Weymo Design anlayışı ile talebiniz modern yada ultra tarzlarda ise karma dizayn örnekleriyle kararınızı hızlandırabileceğiniz öneriler sunacaktır.

 • icon

  Ergonomik Yerleştirme

  Masko İç Mimari kadromuz dijital sunu dosyalarınızı hazırladığında mekanlarınızın hiç bir ölü noktasının kalmadığını görebilecek, her köşenin dekoratif ürünler ile göze hitap eder şekilde dizaynına şahit olacaksınız.

 • icon

  Anahtar Teslimi İç Mimari Projeler.

  Weymo Design aldığı proje bazlı işleri müşteri memnuniyetini alana kadar devam ettirme ilkesiyle, başladığı projeleri anahtar teslimi edebilme bağlılığı ile müşterilerine garantili proje hizmeti sunmaktadır..

 • icon

  İndirimli Malzemeler

  Müşterisinin minumum maliyet ile maksimum hizmete ulaşabilmesi için, iç mimari ar-ge departmanının fiyatlandırma politikasıyla, daha hesaplı olan ürün fizibiliteleri yapılmakta ve müşterilerimiz daha ekonomik çözümlere ulaştırılmaktadır.